Jelenlegi hely

Bénulás?

Fórum: 

Tisztelt Doktornő!

Elnézést a kellemetlenségért április 27-én regisztráltam az oldalra azzal a kérdéssel fordultam Önhöz,hogy a nyuszkóm lába vagyis talpa "lebénult".Voltunk vele puffadás miatt orvosnál ahol injekciót kapott a combjába,majd később észrevettem,hogy a talpát nem érzi.A jelenlegi gondom az lenne,hogy később kaptam is Öntől választ viszont teljesen eltűnt a fórum és a válasz is vele együtt a felhasználó nevem valami oknál fogva teljesen törlődött és nem tudom,hogy miért?!Sajnos ahol élek(külföld) nem tudtam hozzájutni a gyógyszerhez viszont most sikerülne Magyarországról beszereznem,de sajnos az üzenet nincs fent az oldalon!:( Egyenlőre egyszerű B-vitaminnal pótoljuk. Emberek számára készült gyógyszer volt amelyből késhegynyit kellene a nyuszkónak adagolni naponta és még az szerepelt a válaszban,hogy ne adjam fel hiszen lehet remény,hogy helyrejön a lába,mert hónapokig is eltarthat a regenerálódás.Nagyon hálás lennék ha ismét válaszolni tudna!Előre is köszönöm!

Kedves Umpus!

A gyógyszer Neurobion Forte tabletta volt, amiből ezt a késhegynyi mennyiséget kell adagolni a nyuszinak.
A téma törlődése valószínűleg a rendszergazda karbantartásának esett áldozatul. Ezért elnézését kérem.

Üdvözlettel: Dr. Farkas Patrícia

Tisztelt Doktornő!

Köszönöm szépen a válaszát még egyszer!:)

Kedves Umpus!

Nagyon szívesen!

Üdvözlettel: Dr. Farkas Patrícia