Jelenlegi hely

Személyes rendelés

D.Csaba képe
Fórum: 

Tisztelt Doktornő!

Amennyiben a honlapon található válasz a kérdésemre, akkor elnézését kérem, hogy külön fórumtémában teszem fel a kérdést:
Rendel Ön Szegeden vagy környékén, megtalálható valahol?

Törpenyulunk szemproblémájával kapcsolatban szeretnénk megkeresni.

Köszönettel: Domonkos Csaba

Kedves Csaba!

Szegedi vagyok. Megadom a telefonszámomat, de előre szólok, hogy feltehetően csak a jövő hét közepén lesz kapcsolható, mert éppen egy számhordozási procedúra közepén vagyok két telefonos szolgáltató között.
A számom: 0620-436-1723
Addig is ha tudok valamiben segíteni, akkor írjon nyugodtan!

Üdvözlettel: Dr. Farkas Patrícia

D.Csaba képe

Tisztelt Doktornő,

Jövő hét közepén keresni fogom.

Köszönettel: Domonkos Csaba

Kedves Csaba!

Várom hívását!

Kedves Patrícia!

Örömmel értesültem az anyai örömökről, gratulálunk a kisfiához!

A 2,5éves Masni gazdájaként írok Önnek. Többször kezelte nyuszim felfázással ill. tavaly előtt az éves védőoltást is Ön adta be neki (tavaly ugye ez kimaradt,érthető okokból). Az lenne a kérdésem, hogy az idei védőoltást felvehetjük-e újra Önnél?
Köszönöm válaszát, Anita

Kedves Anita!

Már láttam a regisztráltak között a nevét, mielőtt írt volna és nagyon megörültem. Köszönöm a gratulációt! Tündéri kisfiam született!
Van lehetőség az oltásra. Április első hetében fogom megnyitni saját rendelőmet Bokor utca 12/a szám alatt. Telefonon is tudunk egyeztetni.
A számom 0620-436-1723.
Addig is jó egészséget kívánok Masninak és Önnek is.

Kedves Patrícia!

Április elején hívni fogom időpont ügyben.
Szuper helyen van az új rendelő, mert Alsóvárosiak vagyunk:-).
Masni "felszedett" egy pár dkg, de addig több mozgást iktatok be a napi rendjébe, hogy fitt legyen a vizsgálatra:-), oltásra.

További szép napot, üdvözlettel Tajthy Anita

Kedves Anita!

Örülök, hogy lokálisan is jó helyen vagyunk Önöknek. Várom majd a hívást és addig is nagyon jó egészséget kívánok!